Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Держпродспоживслужба навчає снятинських школярів правил безпечного харчування

 Протягом грудня спеціалісти Снятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіerjhtvfttttttddee проводять семінари-навчання для учнів загальноосвітніх шкіл Снятинського району на теми: «Здорове харчування школярів», «Гігієна харчування», «Гуманне поводження з домашніми тваринами». Навчанням охоплено 65 відсотків шкіл району.
 Школярів ознайомлюють з основами здорового харчування, його перевагами та недоліками, до чого призводять неякісні продукти, недотримання режиму харчування та відмова від повноцінного обіду, які продукти повинні бути в раціоні підлітків для правильного формування та підвищення резистентності молодого організму. При цьому наголошують, що завжди необхідно дотримуватись трьох правил гігієни харчування: помірність, різноманітність, режим прийому їжі.
 Крім того школярам розповідають про гуманне відношення до тварин, правила поведінки з безпритульними тваринами.
 В підсумку лекцій проводиться анонімне анкетування, де діти мають можливість висловити свою думку щодо якості та покращення харчування в шкільній їдальні.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук