Головне меню

Подати звернення

29 червня 2022 року

   29 червня 2022 року об 14-00 год. управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Особливості рекламування деяких видів товару, контроль та відповідальність».

Читати детальніше...

23 червня 2022 року

  23 червня 2022 року о 10 годині управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн- семінар на тему: «Права споживачів житлово-комунальних послуг та їх захист».

Читати детальніше...

16 червня 2022 року

 16 червня 2022 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено онлайн-семінар на тему: «Дотримання законодавства про захист прав споживачів, розвиток туристичної галузі-запорука успішності».

Читати детальніше...

27 травня 2021 р.

27 травня 2021 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено обговорення «Круглий стіл» на тему:«Взаємодія органів ринкового нагляду по забезпечення реалізації державної політики у сфері державного ринкового нагляду. Сфера відповідальності та компетенція органів державного ринкового нагляду та Держмитслужби».

Читати детальніше...

21.04.2021 р.

26 квітня 2021 року управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведе онлайн-семінар на тему: «Права споживачів на інформацію про товари (роботи, послуги) у сфері торговельного та інших видів обслуговування».

Даний захід розроблений з метою реалізації проекту «Комунікаційна платформа для бізнесу», що сприятиме вирішенню проблемних питань у сфері захисту прав споживачів, зменшенню адміністративного тиску на бізнес, пошуку соціальної рівноваги в суспільстві.

Читати детальніше...

Гаряча лінія

Вхід

Пошук