Головне меню

12 листопада 2019

  19 – 21 листопада 2019 року відбудеться підсумковий семінар - навчання для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; начальників обласної, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини; директорів та спеціалістів регіональної, міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби; директорів Івано-Франківської, Калуської міських державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи; головних бухгалтерів обласних, районних та міських установ ветеринарної медицини.

Читати детальніше...

09 серпня 2019

14 серпня 2019 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбудеться навчання для операторів ринку харчових продуктів-господарств з вирощування товарної риби та рибопереробних підприємств області

Читати детальніше...

07 серпня 2019р

 З 08 по 22 серпня 2019 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено ряд кущових семінарів (симуляційні вправи) на тему «Посилення готовності спеціалістів, профілактики і боротьби на території Івано-Франківської області із заразним вузликовим дерматитом ВРХ. Оцінка ризику появи захворювання на території області».

Читати детальніше...

01 липня 2019

09 липня 2019 року о 10-00 год. в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбудеться навчання державних інспекторів районних, міських управлінь, відділів  щодо порядку здійснення  заходів державного нагляду (контролю) у сфері захисту прав споживачів.

В ході навчання буде проведений аналіз роботи консультаційних центрів, визначено проблемні питання та окреслено шляхи їх вирішення. 

Читати детальніше...

21 травня 2019 р.

27 травня 2019 року о 10-00 год. відбудеться навчання з питань дотримання санітарного, харчового законодавства та законодавства з питань захисту прав споживачів для працівників системи Івано-Франківської обласної спілки споживчих товариств.

Запрошуються: голови правлінь споживспілки, їх заступники по торгівлі, керівники торгівельних підприємств, закладів ресторанного господарства, агропродовольчих ринків, підпорядкованих Облспоживспілці.

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках заходу:

Читати детальніше...

Гаряча лінія

Вхід

Пошук