Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Самое современное лечение грыж

10 березня 2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведе урочистий захід з нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту прав споживачів.

Захід відбудеться 13 березня 2020 року, початок о 11-00 год.
Місце проведення: Івано-Франківська область Тисменицький район
с. Підлужжя, вул. Шевченка, 1, зал засідань
Головного управління Держпродспоживслужби
в Івано-Франківській області

Мета заходу: привернення уваги субʼєктів споживчої політики до відстоювання інтересів та прав споживачів.

Читати детальніше...

11 лютого 2020

 14 лютого 2020 року відбудеться прес-конференція начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області на тему :

«Регіональна програма «Дітям Прикарпаття – якісне харчування» - схвалена Урядом і виходить за рамки області; Захист прав споживача – складова частина захисту прав людини; Як не впустити на територію краю пташиний грип, африканську чуму свиней та карантинних шкідників» (підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за 2019 рік)

Читати детальніше...

06 лютого 2020р

12 лютого 2020 року управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар для осіб, діяльність яких безпосередньо пов'язана з роздрібною торгівлею пестицидами і агрохімікатами, насінням та садивним матеріалом.

Основні питання, що будуть розглядатися в рамках семінару:
1. Здійснення заходів Головним управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області щодо реалізації Програми Уряду в частині 7.2. (безпечні товари та послуги) щодо недопущення реалізації фальсифікованих засобів захисту рослин та насіння.

Читати детальніше...

15 січня 2020 р.

22 січня 2020 року управлінням захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області буде проведено семінар на тему: «Основні вимоги діючого законодавства у сфері контролю за рекламою».

Основні питання, що будуть розглянуті в рамках семінару:

Читати детальніше...

12 листопада 2019

  19 – 21 листопада 2019 року відбудеться підсумковий семінар - навчання для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області; начальників обласної, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини; директорів та спеціалістів регіональної, міжрайонних державних лабораторій Держпродспоживслужби; директорів Івано-Франківської, Калуської міських державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи; головних бухгалтерів обласних, районних та міських установ ветеринарної медицини.

Читати детальніше...

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31