Головне меню

На Рожнятівщині та Коломийщині встановлено випадки сказу

 За результатами Івано-Франківської регіональної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказпрсказавп557иббб лисиці в мисливських угіддях Суходільського лісництва, Рожнятівського району (звіт про результати дослідження патматеріалу від 23.03.2018 року № 000493 п.м./18).
 Крім того, відповідно звіту про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 30.03.2018р. № 000614 п.м./18, Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби виявлено сказ кроля, який належав громадянину с. Рунгури, Коломийського району.
 З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Рожнятівський та Коломийський районних держадміністраціях, рішенням яких затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено мисливські угіддя Суходільського лісництва, Рожнятівського району та с. Рунгури, Коломийського району неблагополучною територією та накладено карантинні обмеження. В осередках захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.