Головне меню

Представників сільгосппідприємств Тлумаччини та Городенківщини навчено вимогам законодавства у сфері захисту рослин

 Днями спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківськійтарктор trrakfjhf6544r області організовано круглий стіл на тему «Вимоги законодавства щодо обов’язків суб’єктів господарювання під час застосування засобів захисту рослин відповідно до Закону України «Про захист рослин» за участю представників сільськогосподарських та фермерських підприємств Тлумацького та Городенківського районів.


  Під час проведення заходу до керівників та спеціалістів фермерських господарств, підприємств та організацій, що займаються вирощування сільськогосподарської продукції, була доведена інформація про безпечні умови праці при зберіганні та використанні пестицидів і агрохімікатів.

  Присутніх проінформовано про порядок встановлення зон виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України від 07.08.2012 № 487.
  Додатково повідомлено про діючий наказ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 20.12.2017 р. «Про впровадження процедури відеофіксації» та про набуття чинності Постанови КМУ від 18.12.2017 року «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
  Окрім згаданого, осіб, що займаються вирощування сільськогосподарської продукції та залучаються до роботи з пестицидами і агрохімікатами, зобов’язано в обов’язковому порядку пройти медичний огляд та отримати посвідчення на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами та допуск до проведення цих робіт. Нагадано про ведення у паперовій або електронній формі прибутково-видаткових книг та використання пестицидів за їх цільовим призначенням.
  Особливу увагу суб’єктів господарювання було зосереджено на дотриманні зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів та про особливості застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь.
 Наостанок присутніх було повідомлено про прийом насіння сільськогосподарських культур на базі районних управлінь (відділів) Держпродспоживслужби, з метою визначення посівних якостей, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року №1348 «Деякі питання надання послуг Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління».

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4