Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Представників сільгосппідприємств Тлумаччини та Городенківщини навчено вимогам законодавства у сфері захисту рослин

 Днями спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківськійтарктор trrakfjhf6544r області організовано круглий стіл на тему «Вимоги законодавства щодо обов’язків суб’єктів господарювання під час застосування засобів захисту рослин відповідно до Закону України «Про захист рослин» за участю представників сільськогосподарських та фермерських підприємств Тлумацького та Городенківського районів.


  Під час проведення заходу до керівників та спеціалістів фермерських господарств, підприємств та організацій, що займаються вирощування сільськогосподарської продукції, була доведена інформація про безпечні умови праці при зберіганні та використанні пестицидів і агрохімікатів.

  Присутніх проінформовано про порядок встановлення зон виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України від 07.08.2012 № 487.
  Додатково повідомлено про діючий наказ Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 20.12.2017 р. «Про впровадження процедури відеофіксації» та про набуття чинності Постанови КМУ від 18.12.2017 року «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
  Окрім згаданого, осіб, що займаються вирощування сільськогосподарської продукції та залучаються до роботи з пестицидами і агрохімікатами, зобов’язано в обов’язковому порядку пройти медичний огляд та отримати посвідчення на право роботи, пов’язаної з транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами та допуск до проведення цих робіт. Нагадано про ведення у паперовій або електронній формі прибутково-видаткових книг та використання пестицидів за їх цільовим призначенням.
  Особливу увагу суб’єктів господарювання було зосереджено на дотриманні зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів та про особливості застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь.
 Наостанок присутніх було повідомлено про прийом насіння сільськогосподарських культур на базі районних управлінь (відділів) Держпродспоживслужби, з метою визначення посівних якостей, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 року №1348 «Деякі питання надання послуг Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління».

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4