Головне меню

Безпечний відпочинок та повноцінне оздоровлення дітей області влітку 2016 року

   Одним із пріоритетних завдань для Держпродспоживслужби є забезпечення повноцінного та безпечного відпочинкуvelodeti та оздоровлення дітей.                              Держпродспоживслужба як правонаступник Державної санітарно-епідеміологічної служби України з квітня поточного року приступила до виконання функцій з державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.  Держпродспоживслужба видала розпорядчі документи стосовно дотримання санітарного законодавства під час оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році та звернулася до керівників місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування стосовно вжиття вичерпних заходів, спрямованих на дотримання санітарного законодавства в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

 

  Зазначені документи є, так званими, дорожніми картами щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя дітей під час оздоровлення у питаннях утримання в належному санітарному стані водопровідних та каналізаційних систем, забезпечення якісною питною водою, організації належного раціонального, повноцінного харчування, медичного забезпечення та здійсненні заходів з ефективної профілактики інфекційних захворювань і харчових отруєнь тощо.

     Фахівці Держпродспоживслужби області взяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань оздоровлення і відпочинку дітей, яка була організована Мінсоцполітики, за результатами наради було визначено необхідність залучення до цієї роботи обласних координаційних рад, міжвідомчих комісій з організації оздоровлення та відпочинку дітей представників Держпродспоживслужби.                                                                                                                         З метою належної підготовки до проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році та на виконання рішення Координаційної ради ОДА з питань оздоровлення та відпочинку дітей з 19 по 26 05.2016р. фахівці Держпродспоживслужби провели обстеження стаціонарних закладів оздоровлення в складі робочої групи ОДА на предмет остаточної готовності дітей в літній період.                               Влітку 2016 року надаватимуть послуги з оздоровлення дітей 15 стаціонарних закладів оздоровлення, із них 5 - санаторного типу (крім санаторіїв), 9 - позаміських , 1- дитячий центр Артек «Буковель-Карпати».

Вартість перебування однієї дитини в добу становить від 180 грн. (Лімниця) до 300грн. (Петрос, Сокіл ), Артек «Буковель-Карпати» від 490 грн. до 2050грн.

    Станом на 01.06.2016р. спеціалістами Держпродспоживслужби області проведено 72 комісійних обстежень закладів оздоровлення та відпочинку щодо дотримання вимог санітарного законодавства.
Оздоровлення дітей розпочалося з 28.05.2016 року і триватиме до кінця літнього періоду.