Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Увага: фальсифіковані молочні продукти!

 В засобах масової інформації (ТСН, інтернет-видання) озвучена інформація про наявність в торгівельній мережі України фальсифікатупп666665аааа12іі молочної продукції - масла селянського солодковершкового наступних виробників: ПВП «Молокозавод Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».
 На виконання відповідного доручення Держпродспоживслужби Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело аналіз поступлення масла селянського солодковершкового вказаних виробників у торговельні заклади області та провело моніторингові відвідування роздрібних торгових точок, агропродовольчих ринків.
 В результаті проведеної роботи перевірено 346 гуртівень, магазинів, 95 торгових точок на агропродовольчих ринках області. За результатами перевірки не було виявлено масла селянського солодковершкового під маркою зазначених підприємств, яке реалізується в торговій мережі на території Івано-Франківської області. ПВП «Молокозавод Карпати» не здійснює виробничої діяльності (раніше виробляло сир-косичку)
 Разом з тим за короткий період практично немає можливості перевірити всі торгові точки та об’єкти, які реалізують молочну продукцію.
Головне управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області перш за все звертається до покупців та споживачів молочної продукції, зокрема масла, з проханням:
 Не купуйте масло на стихійних ринках.
 Завжди уважно читайте склад продукції.
 Низька ціна - завжди привід засумніватися у справжності продукту.
 При наявності невідповідностей в маркуванні, наявності фальсифікованого продукту - масла селянського солодковершкового вище перелічених виробників, інформуйте районні (міські) управління (відділи) Головного управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Реалізаторам, торговим агентам необхідно звернути увагу на реалізацію масла селянського солодковершкового, яке повинно супроводжуватись товарно-транспортними накладними, сертифікатами якості, маркування відповідати встановленим вимогам.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук