Головне меню

Увага: фальсифіковані молочні продукти!

 В засобах масової інформації (ТСН, інтернет-видання) озвучена інформація про наявність в торгівельній мережі України фальсифікатупп666665аааа12іі молочної продукції - масла селянського солодковершкового наступних виробників: ПВП «Молокозавод Карпати», ТОВ «Техмолпром», ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозівський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод».
 На виконання відповідного доручення Держпродспоживслужби Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провело аналіз поступлення масла селянського солодковершкового вказаних виробників у торговельні заклади області та провело моніторингові відвідування роздрібних торгових точок, агропродовольчих ринків.
 В результаті проведеної роботи перевірено 346 гуртівень, магазинів, 95 торгових точок на агропродовольчих ринках області. За результатами перевірки не було виявлено масла селянського солодковершкового під маркою зазначених підприємств, яке реалізується в торговій мережі на території Івано-Франківської області. ПВП «Молокозавод Карпати» не здійснює виробничої діяльності (раніше виробляло сир-косичку)
 Разом з тим за короткий період практично немає можливості перевірити всі торгові точки та об’єкти, які реалізують молочну продукцію.
Головне управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області перш за все звертається до покупців та споживачів молочної продукції, зокрема масла, з проханням:
 Не купуйте масло на стихійних ринках.
 Завжди уважно читайте склад продукції.
 Низька ціна - завжди привід засумніватися у справжності продукту.
 При наявності невідповідностей в маркуванні, наявності фальсифікованого продукту - масла селянського солодковершкового вище перелічених виробників, інформуйте районні (міські) управління (відділи) Головного управління Держпродспродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Реалізаторам, торговим агентам необхідно звернути увагу на реалізацію масла селянського солодковершкового, яке повинно супроводжуватись товарно-транспортними накладними, сертифікатами якості, маркування відповідати встановленим вимогам.