Головне меню

Засідання круглого столу на тему «Правове регулювання споживчої політики» відбулось на Богородчанщині

 23 березня в приміщенні Богородчанської селищної ради Головним управлінням Держпродспоживслужби в області234dvffcgjsabdxr проведено засідання круглого столу на тему «Правове регулювання споживчої політики», в якому взяли участь голова селищної ради Р.Заремба, керівники місцевих житлово-комунальних організацій.
  В ході зустрічі досягнуто домовленості щодо залучення спеціалістів управління до аудиту тарифів на житлово-комунальні послуги, до спільних заходів з метою впорядкування торгівлі на ринку і стихійної торгівлі у селищі, контролю за розміщенням зовнішньої реклами, а також систематичного розміщення на сайті селищної ради актуальної інформації для споживачів.


 Це перший захід із цілого циклу круглих столів, що будуть проведені у 2-3 кварталах 2018 року управлінням захисту споживачів спільно із сектором контролю за регульованими цінами з метою налагодження співпраці та надання методичної допомоги органам місцевого самоврядування (в т.ч. об’єднаним територіальним громадам).
 Крім цього, питання державного контролю у сфері реклами та цінової політики було розглянуто в ході семінару-навчання, що відбувся 26 березня для представників районних (міських) управлінь (відділів) Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, представників органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

2cgjehdebderhd