Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 15.03.2018 року

  Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в області інформує, що агрометеорологічнікак46dагsw32gf умови для перезимівлі озимих зернових культур, багаторічних трав та плодових дерев станом на 15 березня задовільні.
 За даними Івано-Франківського обласного центру з гідрометеорології, повторне відрощування зразків зимуючих культур, які взяті 20 лютого 2018 року, загибелі озимої пшениці, озимого ріпаку та конюшини не виявлено.
 На переважній частині нашої області внаслідок підвищення температурного режиму з 8 березня, в денні години відбувалось повільне відновлення вегетації зимуючих культур.

  Мишоподібні гризуни. Повсюди через несприятливі для розвитку мишоподібних гризунів кліматичні умови (опади, талі води, різкі коливання температур) їх чисельність зменшилась. Однак, в усіх районах області у посівах озимих зернових та ріпаку обліковують від поодиноких жилих нір до 3 жилих колоній на гектарі. У Богородчанському, Снятинському, Тлумацькому районах застій талих вод у полях спричинили затоплення від 10 подекуди в понижених місцях до 60% нір гризунів. Але при цьому, в Галицькому, Снятинському районах на багаторічних травах, садах, неугіддях спостерігається від 2 до 5 жилих колоній на гектар.
 Надалі розвиток та поширення мишоподібних гризунів залежатимуть від погодно кліматичних умов, сприятливе поєднання яких зумовлюватиме збільшення чисельності та шкідливості ссавців. За середньодобової температури +5ºС відновиться розмноження та переселення гризунів у посіви озимих зі скирт соломи, інших стацій. Посіви зі щільністю понад 3-5 колоній на гектар потребують захисту дозволеними препаратами.
  У господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових, ріпаку та багаторічних трав.


Відділ прогнозування, фітосанітарної
діагностики та аналізу ризиків

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2