Головне меню

Держпродспоживслужба консультує споживачів

 В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проходить цикл семінарів з актуальних питаньоаоа74444ррракаsderhr дотримання законодавства про захист прав споживачів.
 В семінарах беруть участь начальники управлінь, відділів Головного управління Держпродспоживслужби, начальники та спеціалісти районних (міських) управлінь (відділів), представники райдержадміністрацій, міськвиконкомів та громадських організацій.
  Основним питанням семінарів-навчань є потреба запровадження механізму взаємодії управління захисту споживачів Головного управління з районними (міськими) управліннями (відділами) і створення на їх базі так званих «консультаційних центрів». Метою таких змін є надання практичної допомоги населенню, і в кінцевому результаті - підвищення ефективності захисту прав споживачів на місцях.
 Для підготовки спеціалістів в питаннях захисту споживачів вивчаються особливості формування та реалізації державної політики у сфері захисту прав споживачів, ринкового нагляду, метрології та ціноутворення, основні підходи Європейської практики в даній галузі, аналізуються найактуальніші питання захисту прав споживачів, зокрема: порядок розгляду звернень громадян з приводу порушення їх споживчих прав, вимоги до оформлення звернень, норми чинного законодавства у сфері захисту споживачів, питання відповідальності за його порушення, а також питання співпраці та взаємодії державних інспекторів Держпродспоживслужби з іншими органами державної влади і місцевого самоврядування.
  Консультаційні центри запрацюють уже в квітні цього року.

uhbbrdcg1uhbb5rhdgrf2uhbbrsdgh53e3