Головне меню

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини відкрита до співпраці з бізнесом та громадськістю

 05 березня 2018 року за ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській областіreterроманова відбулась робоча зустріч керівництва Головного управління з керівниками та представниками громадських організацій області, серед яких: Регіональне Івано-Франківське відділення Українського союзу промисловців і підприємців, Івано-Франківська обласна організація підприємців, роботодавців та орендарів, «Крок у наше майбутнє», «Громадський інститут аналітики», «Громадська ініціатива Галичини», «Асоціація фермерів та землевласників Івано-Франківської області», громадське об’єднання «Ділові люди Прикарпаття».
   Метою зустрічі стало налагодження тісної співпраці в питаннях здійснення державного нагляду (контролю), у зв’язку із змінами законодавства.
Начальник Головного управління Роман Гурський для початку ознайомив присутніх із основними завданнями та функціональними повноваженнями служби, зупинився на основних напрямках діяльності - в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, дотримання санітарного законодавства, законодавства у сфері захисту і карантину рослин, захисту прав споживачів ( в т.ч. ринкового нагляду) та контролю за регульованими цінами.
  Пропозиції, що надійшли від представників громадських організацій, стосувались як забезпечення широкої профілактичної та інформаційно-розʼяснювальної роботи служби з метою інформування громадськості та бізнесу про особливості та вимоги законодавства до провадження різних видів господарської діяльності, «роботи на попередження» тих чи інших ризиків, пошуку компромісних рішень в умовах законодавчих колізій, так і посилення контролю за діяльністю «недобросовісних підприємців», яка становить загрозу суспільству та довкіллю.
  В підсумку обговорення було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та, відповідно до протоколу, надано письмові відповіді на запитання, що піднімалися в ході зустрічі.

романова 32654356ів34цddf hjvfyjdf676sdbvdf4e3

Пошук

Вхід

Гаряча лінія

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ

Календар

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31