Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Коломийщині відбувся семінар з питань експорту лісоматеріалів, виробництва ДПМ та вирощування сільгоспкультур

 26 лютого на базі Коломийської райдержадміністрації за участю представниківssцвак4цscf46fg5 управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, відділу агропромислового розвитку Коломийської РДА проведено семінар-навчання для суб’єктів господарювання, що займаються експортом лісоматеріалів, вирощуванням сільськогосподарських культур, виробництвом дерев’яного пакувального матеріалу для представників Косівського, Снятинського, Верховинського, Коломийського районів.

  Під час наради обговорено питання, що виникають при експорті деревини до Республіки Туреччина, експорту зернових культур та продукції садівництва до ЄВРАЗЕС, порядок офіційного встановлення виробничих ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів згідно наказу Міністерства аграрної політики України від 07.08.2012 № 487.
 Учасникам навчання було звернуто особливу увагу на вимоги до якості маркування дерев’яного пакувального матеріалу згідно Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів № 15 та наказу Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 № 731 «Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу» з метою запобігання отримання нотифікаційних повідомлень.
 Експортерам були надані роз’яснення щодо порядку проведення фітосанітарного контролю в інформаційній системі «Єдине вікно», згідно постанови КМУ від 25.05.2016 р. № 364 «Деякі питання реалізації принципу “єдиного вікна” під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю».

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук