Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Питання безпеки умов праці в агропромисловому комплексі обговорено на Тлумаччині та Снятинщині

  20-21 лютого в Снятині та Тлумачі пройшли семінари-навчання з питань безпеки умов праці в агропромисловому8776ролklygjhtu8 комплексі для керівників та спеціалістів агропромислових підприємств зазначених районів.
 До роботи в обох семінарах було залучено спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


 В ході проведення навчань було висвітлено важливі питання у сфері охорони праці при здійсненні робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.
 Всім присутнім донесено інформацію щодо безпеки праці при роботі в польових умовах, при застосуванні пестицидів на присадибних ділянках, на площах, оброблених пестицидами, щодо надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами.
  Особливу увагу керівникам агропромислових підприємств було наголошено на обов’язковому проведенні інструктажів щодо техніки безпеки для працівників у себе на підприємствах, а також інформуванні про виникнення випадків виробничого травматизму.
 Спеціалісти Держпродспоживслужби наголосили керівникам агропромислових підприємств на проведенні обстежень щодо виявлення регульованих шкідливих організмів протягом вегетаційного періоду при експорті своєї продукції.
  Окрім згаданого, всім суб’єктам господарювання було донесено інформацію щодо особливостей застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь та на дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук