Головне меню

Питання безпеки умов праці в агропромисловому комплексі обговорено на Тлумаччині та Снятинщині

  20-21 лютого в Снятині та Тлумачі пройшли семінари-навчання з питань безпеки умов праці в агропромисловому8776ролklygjhtu8 комплексі для керівників та спеціалістів агропромислових підприємств зазначених районів.
 До роботи в обох семінарах було залучено спеціалістів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


 В ході проведення навчань було висвітлено важливі питання у сфері охорони праці при здійсненні робіт, пов’язаних із транспортуванням, зберіганням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами.
 Всім присутнім донесено інформацію щодо безпеки праці при роботі в польових умовах, при застосуванні пестицидів на присадибних ділянках, на площах, оброблених пестицидами, щодо надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами.
  Особливу увагу керівникам агропромислових підприємств було наголошено на обов’язковому проведенні інструктажів щодо техніки безпеки для працівників у себе на підприємствах, а також інформуванні про виникнення випадків виробничого травматизму.
 Спеціалісти Держпродспоживслужби наголосили керівникам агропромислових підприємств на проведенні обстежень щодо виявлення регульованих шкідливих організмів протягом вегетаційного періоду при експорті своєї продукції.
  Окрім згаданого, всім суб’єктам господарювання було донесено інформацію щодо особливостей застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь та на дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм і місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1