Головне меню

Відбулась робоча зустріч керівництва Держпродспоживслужби Прикарпаття із представниками ОБСЄ

 19 лютого 2018 року відбулась робоча зустріч спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з керівництвомкеен5к565665233іві335ваів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
  Місію ОБСЄ представляли Драган Ґоґовіч (Чорногорія) та Джоржіо Зельковіч (Італія), з боку управління на зустрічі були присутні перший заступник начальника Головного управління Микола Сендецький та заступник начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Лариса Шевага.

  Основною метою роботи місії визначено моніторинг проведення реформ в Україні, зокрема правоохоронних та контролюючих органів. Саме тому представників ОБСЄ особливо цікавило питання діяльності Держпродспоживслужби, умови праці, співробітництво з органами влади і місцевого самоврядування.
  В ході зустрічі гостей ознайомлено з роботою Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в умовах дії мораторію на проведення заходів державного нагляду (контролю). Особливу увагу акцентовано на виконанні державних Програм моніторингу здоров’я тварин, у сферах безпечності харчових продуктів, соціального-гігієнічного моніторингу, роботою уповноважених лікарів ветеринарної медицини, здійсненні контролю за сировиною і продукцією на ринках Івано-Франківщини.
  Крім зазначеного, проведено аналіз роботи служби у сфері дотримання санітарного законодавства, захисту прав споживачів, а також надано відповіді на ряд питань, що цікавили представників ОБСЄ.

яяячччсмсс756433с