Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Щодо випадків АЧС в Луганській, Донецькій та Чернівецькій областях

    Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій33zfgjhk777
області, на території мисливського угіддя, «Шайтанська лісова дача», Великоновосілківський район, Донецька область, було виявлено три трупи дикого кабана.

 При дослідженні відібраних проб біоматеріалу у Дніпропетровський регіональній державній лабораторії ветеринарної медицини, 09.02.2018р. було виявлено ДНК вірусу африканської чуми свиней.

  Крім того, 09.02.2018 року, відповідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганський області на території Лантратівського обходу № 2, Троїцький район, Луганська область, було виявлено сім трупів диких кабанів та Дніпропетровською регіональної державною лабораторією ветеринарної медицини встановлено діагноз африканська чума свиней.
  Також відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області в фермерському господарстві с. Молодія, Глибоцький район, Чернівецької області було зареєстровано загибель свиней (250 голів).
 При досліджені відібраних проб біоматеріалу 12.02.2018 року встановлено діагноз – африканська чума свиней (АЧС). Дослідження патологічного (біологічного) матеріалу проводилось ДНДІЛДВСЕ.
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.
  В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4