Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Навчання з питань виконання Планів державного моніторингу відбулось в Головному управлінні Держпродспоживслужби

 В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області 01-02ав454545мапарапasd лютого проведено навчання відповідальних осіб за виконання Планів державного моніторингу: залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження; кормів, кормових добавок, преміксів; харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу та при здійсненні прикордонного державного контролю вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України.

 В ході роботи було розглянуто звітні показники виконання зазначених планів у 2017 році, проаналізовано зауваження та типові помилки, що мали місце в ході роботи, обговорено питання планування доставки зразків та доставки зразків у випадку одержання позитивних результатів.
 Окремо було детально опрацьовано процедуру відбору зразків, пакування, маркування, транспортування їх до лабораторії, порядок дій і розслідування при отриманні позитивних результатів, а також особливості документального оформлення.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук