Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

На Рогатинщині проведено круглий стіл з питань дотримання законодавства під час застосування засобів захисту рослин

  24 січня 2018 року на Рогатинщині спеціалістами управління фітосанітарноїсемctmsd564 безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено круглий стіл на тему «Вимоги законодавства щодо обов’язків суб’єктів господарювання під час застосування засобів захисту рослин відповідно до ст. 18 Закону України «Про захист рослин».

  До участі у заході були запрошені суб’єкти господарювання Рогатинського та Галицького районів, які в своїй діяльності використовують засоби захисту рослин.
  Учасникам було доведено основні вимоги чинного законодавства України, що стосуються застосування засобів захисту рослин, наголошено на необхідності дотримання належних умов праці, вимог санітарного законодавства щодо правил та особливостей поводження з пестицидами та агрохімікатами.
  Окрім згаданого, всім суб’єктам господарювання було наголошено про особливості застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь.
 Особливу увагу було звернено на дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм та місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.
 За підсумками засідання круглого столу була прийнята домовленість щодо здійснення тісної співпраці між сільгоспвиробниками та державними фітосанітарними інспекторами.semi54gfсем

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук