Головне меню

На Рогатинщині проведено круглий стіл з питань дотримання законодавства під час застосування засобів захисту рослин

  24 січня 2018 року на Рогатинщині спеціалістами управління фітосанітарноїсемctmsd564 безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено круглий стіл на тему «Вимоги законодавства щодо обов’язків суб’єктів господарювання під час застосування засобів захисту рослин відповідно до ст. 18 Закону України «Про захист рослин».

  До участі у заході були запрошені суб’єкти господарювання Рогатинського та Галицького районів, які в своїй діяльності використовують засоби захисту рослин.
  Учасникам було доведено основні вимоги чинного законодавства України, що стосуються застосування засобів захисту рослин, наголошено на необхідності дотримання належних умов праці, вимог санітарного законодавства щодо правил та особливостей поводження з пестицидами та агрохімікатами.
  Окрім згаданого, всім суб’єктам господарювання було наголошено про особливості застосування пестицидів та агрохімікатів під час цвітіння медоносних рослин з метою забезпечення охорони бджіл від отруєнь.
 Особливу увагу було звернено на дотримання суб’єктами господарювання зон санітарного розриву від населених пунктів, тваринницьких і птахоферм, водойм та місць відпочинку під час застосування пестицидів та агрохімікатів.
 За підсумками засідання круглого столу була прийнята домовленість щодо здійснення тісної співпраці між сільгоспвиробниками та державними фітосанітарними інспекторами.semi54gfсем