Головне меню

На Івано-Франківщині отруєння на хрестинах

 Перший місяць 2018 року на Прикарпатті, на жаль, не обійшовся без виникнення харчового отруєння.567ва5к6ваііцуук Сьогодні було отримано повідомлення про 3 випадки гострого гастроентероколіту серед відвідувачів ресторану «Витребеньки», який знаходиться в м. Івано-Франківську, в тому числі захворіла 1 дитина.
 Всі потерпілі пов’язують захворювання із вживанням їжі 14 січня 2018 року під час святкування хрестин в даному закладі. В святкуванні приймало участь 35 осіб .
 Усі, хто захворіли, скаржились на нудоту, блювоту, багаторазовий пронос, біль в животі, підвищення температури тіла до 38С0. В лікарню поступили в наступні два дні після проведення урочистостей.
 По факту виникнення харчового отруєння Головним управлінням Держпродспоживслужби в області проводяться заходи по розслідуванню даного спалаху: проведено опитування постраждалих в лікарні, санітарно- епідеміологічне обстеження об’єкту, відібрано на бактеріологічне дослідження змиви з довкілля, питну воду та залишки харчових продуктів.
  По результатам розслідування власникам закладу буде направлено розпорядження по усуненню виявлених недоліків, винні будуть притягнені до адміністративної відповідальності, матеріали розслідування скеровані до правоохоронних органів.
 На даний час заклад не працює.