Головне меню

В Донецькій та Луганській областях – чергові випадки АЧС

  Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби333вdrcftrd5 в Донецькій області, 11.01.2018 року було встановлено діагноз на африканську чуму свиней в особистому підсобному господарстві громадянина с. Грузьське (Добропільський район, Донецька область).


 Крім того, 11.01.2018 року, відповідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області на території урочища «Велика Стінка», ДП «Білокуракинського ЛМГ», Білокуракинського району, Луганської області встановлено діагноз африканська чума свиней від виявленого трупа дикого кабана.
 З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при відповідних райдержадміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.
 В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
 Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.