Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Увага: як запобігти захворюванню на кір

  12 січня 2018 року відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій oberegnphcd7bgІвано-Франківської міської ради під головуванням заступника міського голови О.Кайди. В цій нараді приймала участь начальник управління Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську І.Онищук.

  На засіданні комісії було відмічено, що впродовж минулого року та початку 2018 р. в м. Івано-Франківську, як в області та Україні в цілому, реєструється підвищена захворюваність на кір. В основному хворіють діти дошкільного та шкільного віку. Проте третина захворілих – дорослі.

  Для того, щоб уповільнити поширення недуги рекомендовано продовжити канікули у всіх школах міста. Таким чином в м. Івано-Франківську вимушені канікули триватимуть до 21 січня включно, крім ЗОШ №6 (с. Опришівці), де зареєстрована найбільша кількість хворих – там канікули продовжать на 2 тижні. 

 Як повідомив О.Кайда, направлено комісійне звернення в департамент охорони здоров’я ОДА щодо забезпечення населення міста достатньою кількістю вакцин проти кору, бо та кількість, що зараз є в міських поліклініках – в рази менша від потреби. Тому таких радикальні міри, як відсторонення від навчання не щеплених від кору дітей, вживатись не будуть. Проте, для безпеки власних дітей у батьків є час провести необхідне щеплення.
 Окрім того, як повідомив О.Кайда, рішенням комісії зобов’язано директорів шкіл, дошкільних та позашкільних закладів вести чіткий моніторинг виявлених фактів захворювання на кір та оперативно повідомляти керівництво міста про чергові випадки хвороби.
  Нагадаємо, що згідно даних Центру громадського здоров'я МОЗу, за минулий рік кількість хворих на кір в Україні зросла у 43 рази. У 2016 році їх було лише 78, а у 2017 році - вже понад 3300 людей. За 11 місяців 2017року в Івано – Франківській області зареєстровано 1049 випадків захворілих на кір, з них у м.Івано-Франківську – 157 вип., м.Яремче – 86 випадків, Богородчанському районі - 93 випадки, Надвірнянському районі – 80 випадків, Долинському – 75 випадків, Тисменицькому -69 вип., Верховинському – 73 вип., Калуському-43 вип., Косівському – 134 вип., Тлумацькому – 38 вип., Рожнятівському -43 вип., Снятинському та Галицькому районах по 32 вип., Коломийському -58 вип., м.Болехів-18 випадків, Городенківському та Рогатинському по 9 випадків.
  Питома вага дітей до 17 років становить 78,9% (828 осіб). Віковий розподіл захворілих дітей: 5-9р. – 39,5%, 1-4р – 23,3%, 10-14р. – 19,4%, 15-17р.- 12,1% та до року – 5,7%.
 Всім батькам, які приймають рішення про вакцинацію своїх дітей, варто пам‘ятати наступне: кір це доволі важке інфекційне захворювання, яке супроводжується зміною декількох періодів хвороби та має ряд дуже важких ускладнень.
  Крім того кір дуже заразний, практично всі, хто стикається з вірусом і не мають імунітету, хворіють. З іншого боку, ми маємо специфічну профілактику, яка значно більш ефективна, ніж, наприклад, вакцинопрофілактика грипу.
  Вакцинація від кору входить до Національного календаря щеплень, роблять її в 1 рік і повторно в 6 років. Якщо з якихось причин вакцинація не зроблена, то роблять її дітям у будь-якому віці, краще – двічі ( на перше введення антитіла формуються у 85-93% людей, на друге - у 97%) з інтервалом між щепленнями щонайменш 28 днів.
 Термінова вакцинопрофілактика показана неімунним дітям протягом перших 3х діб після контакту з хворим на кір. В нашій країні зазвичай застосовують вакцини з коревим компонентом (разом з краснухою та епідпаротитом). Для дорослих використовують ті самі вакцини, що і для дітей.
 Наприкінці необхідно відмітити, що вакцинація може супроводжуватись певними реакціями, використовується живий ослаблений штам, більш того, інколи вакциновані можуть захворіти, однак це не йде ні в яке порівняння зі справжнім захворюванням на кір. Адже за багатьма клінічними ознаками цей спалах інфекції є досить важким.
  Тому краще звернутись до свого лікаря індивідуально щодо доречності вакцинації, а також звертайтесь своєчасно до лікарів при підвищенні температури тіла до 38 градусів та вище для своєчасної постановки діагнозу, особливо нещеплені та групи ризику.
Від кору ліків немає, єдиний спосіб захистити свою дитину та себе - провести вакцинацію.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2