Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Садівникові на замітку: зимова обрізка саду

  Зимова обрізка потрібна для формування плодоносних дерев і чагарників. Без неї рослини менше плодоносять і обтяжуютьсяderhg56bfhnhfd старими гілками.
  Зимова обрізка підходить для зерняткових культур (яблуні, груші), деяких кісточкових (вишні, сливи) і чагарників (барбарису). Листя опало, повна видимість крони і доступ в її важкодоступні місця роблять цей процес найбільш ефективним і безпечним для рослин.
  Обрізка на початку зими найчастіше практикується на зимостійких і літніх сортах яблуні, груші, які вже плодоносять.

 

 Своєчасна і правильна обрізка допомагає контролювати ріст рослин і позбутися від шкідників і хвороб.

 Обрізка в кінці зими стимулює ріст рослин навесні, сприяє стрімкому зростанню пагонів, підвищенню врожайності і поліпшенню смаку плодів. У холодну пору року, в сиру погоду кісточкові культури не чіпають, але в кінці зими практикують санітарну обрізку – видалення засохлих гілок.

Правила зимової обрізки плодових дерев
1. Видаляють небажані гілки. В першу чергу, це мертві і хворі частини, незалежно від того, в якому місці на дереві вони знаходяться, а також поросль, що з’являється біля основи дерева.
2. Зрізують пагони, що ростуть усередину крони.
3. Для збільшення циркуляції повітря в кроні видаляють густо ростучі пагони, але не більше 1/4 їх загальної кількості, так як сильна обрізка може спровокувати зростання пасинків.
4. Торішні гілки вкорочують на 1/3, роблячи зріз над брунькою. Це підтримує гарну форму дерева і стимулює розвиток нових плодових гілок.
5. З молодих гілок видаляють ті, які ростуть усередину або розташовані надто близько до скелетних гілках.
6. Якщо необхідно зрізати кілька великих гілок, це роблять не відразу, а протягом двох-трьох зим. При занадто стрімкому зростанні дерева деякі гілки видаляють влітку (як додаток до зимової обрізки).
7. У зимовий період на гілках дерев часто видно кладки гусениць непарного шовкопряда і вузлики молі. Їх можна видалити вручну або обрізати. Завдяки цьому значно зменшиться кількість шкідників в саду.
8. Взимку легко перевірити всі гілки на наявність незвичайних пухлин, відкритих уражень або потемнінь. Виявлені нарости відразу зрізають.
9. Хоча взимку це не настільки актуально, як влітку, але інструменти все-таки рекомендується обробляти 10% -ним розчином спирту (2 ст. л. спирту на 1 склянку води).

  При проведенні зимових робіт в саду орієнтуються на зовнішній вигляд дерева або чагарнику, їх вік і сорт. Крім того треба враховувати клімат і чітко розуміти мету обрізки.
  Молоді дерева і чагарники обрізають тільки в кінці зими – початку весни, до пробудження бруньок. Вони не витримують зимової обрізки, так як річні гілки нижче зрізу швидко підмерзають.
 Обрізку починають з літніх сортів, переходячи до пізньостиглих. Для досягнення хороших результатів користуються гострим садовим інструментом – це забезпечує високу якість зрізів і дозволяє уникнути обмерзання ран.
 У морозну зиму обрізка може спровокувати появу стовбурових виразок, тому в такому випадку роботи переносять на кінець зими. У період з лютого до початку квітня обрізають яблуню, грушу, горобину, глід і кизил.
 У теплих регіонах обрізку починають як тільки дерева і чагарники перейдуть в стан спокою – тоді менша ймовірність передачі захворювань від однієї рослини до іншої.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2