Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 04.01.2018 року

  Протягом звітного періоду спостерігалась нестійка за температурою погода, часом випадали незначніdfgfd8dshjd67f та помірні опади. Стійкого зимового спокою у озимих культур не спостерігалося. В окремі дні у денні години при підвищенні температури повітря вище +5ºС тривала повільна вегетація рослин. Промерзання ґрунту не спостерігалось. Перезимівля озимих культур відбувалась переважно за задовільних умов. Шкідливих для рослин явищ не відмічалось.

 Мишоподібні гризуни. На даний час для розвитку популяції мишоподібних гризунів у посівах озимих культур складаються несприятливі умови – опади у вигляді дощу, спричинили перезволоження ґрунту у пониженнях на полях утримується вода.
На озимих зернових та ріпаку нараховується 0,5-2 жилих колоній на гектар мишоподібних гризунів. Станом на 04.01.2018р. чисельність мишоподібних гризунів є нижчою ЕПШ та не несе загрози посівам.
  Зниження чисельності жилих нір відбулось за рахунок проведених захисних обробок та затоплення опадами. За попередніми даними внаслідок затоплення на 30% зменшилась чисельність жилих нір у колоніях мишоподібних у Галицькому, Рогатинському, Снятинському районах.
  Однак, багаторічні трави, сади, неугіддя залишаються місцями резервації гризунів, де нараховують 1-4 колоній на гектар.
В подальшому погодні умови регулюватимуть активність поширення та розмноження мишоподібних гризунів. За наявності порогової чисельності 3-5 жилих колоній на гектар необхідно здійснювати винищувальні заходи через застосування дозволених родентицидів.
В господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових та ріпаку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук