Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Щодо випадків африканської чуми свиней в деяких областях України

 Відповідно до оперативних інформацій Головних управлінь Держпродспоживслужбиваsdf3454 у Кіровоградській, Херсонській, Одеській, Харківській та Рівненській областях було встановлено діагноз на африканську чуму свиней в підсобному господарстві м. Олександрія (Кіровоградська область), мисливських угіддях Чутяно-Дмитрівське мисливське угіддя (Знамянський район, Кіровоградська область), в ПОСПА «Мир» (Новотроєцький район, Херсонська область), приватному секторі, с. Торосово (Захарівський район, Одеська область),

урочищі «Костиш», 8 км від с. Федосіївка, території ДП «Подільське лісове господарство» та урочищі «Капріон», 7 км від с. Топали того ж лісового господарства (Окнянський район, Одеська область), урочищі «Ями», Кам’янського лісництва, території мисливського господарства ДП «Бірюк» (Дворічанський район, Харківська область), мисливському господарстві МТ «Мисливець ЛТД» (Красноградський район, Харківська область), приватному секторі, с. Франівка (Гощанський район, Рівненська область), особистому підсобному господарстві громадянина в с. Підгірці (Обухівський район, Київська область) та СТОВ АФ «Дружба» (Покровський район Донецька область), мисливських угідях ДП Сватівськ ЛМГ (Сватівський район, Луганська область) та поблизу с. Троєцьке (Новоодеський район, Миколаївська область).

  В осередках захворювання проводяться заходи з локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.
Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність із розведення, утримання та обігу свиней рекомендуємо не здійснювати господарські зв’язки із зазначеними територіями.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук