Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Оперативна інформація про фітосанітарний стан посівів та насаджень в області станом на 21.12.2017 року

  Протягом звітного періоду на території області переважали сильні вітри, які досягали значень небезпечних явищ;пар5676тьронгп опади - у вигляді снігу, мокрого снігу та мряки. Глибина промерзання ґрунту на кінець ІІ декади грудня на рівнині становила 7см. Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущення (3см) становила 1-3º морозу, що значно вище критичної температури вимерзання.

  На території області чисельність мишоподібних гризунів стабільно нижча економічного порогу шкідливості, що обумовлено слабкою інтенсивністю міграції та практично повним припиненням розмноження, яке в гризунів відбувається за середньодобової температури вище +5ºС.
 Заселеність посівів озимих зернових та ріпаку мишоподібними гризунами відмічається переважно з країв і становить 1-3 жилих колоній з 1-4 норами в кожній (Галицький, Тисменицький райони).
 На багаторічних травах, садах інших місцях резервації гризунів враховують по 3-6 колоній на га (Богородчанський, Снятинський райони ). За слабкого ступеня мишоподібними гризунами пошкоджено 2% рослин озимих зернових та ріпаку, багаторічних трав – 5%.
  В подальшому погодні умови регулюватимуть активність поширення та розмноження мишоподібних гризунів. Найнесприятливішими чинниками, які будуть спричиняти загибель гризунів, є сильні морози, утворення льодової кірки на полях, різкі зимові відлиги з таненням снігу й заливанням нір. Особлива загроза очікується на полях озимини, яка межує з неугіддями та багаторічними травами, у разі стійкого снігового покрову, під яким за наявності достатньої кількості корму гризуни продовжать розмноження.
  В господарствах здійснюється фітосанітарний нагляд за посівами озимих зернових та ріпаку.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2