Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Спеціалістами Держпродспоживслужби встановлено факт завищення цін на лікарські засоби

 Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України, Головне управління Держпродспоживслужбичукпаек768уцк в Івано Франківській області продовжує проводити моніторинг застосування державних регульованих цін на лікарські засоби, які беруть участь в Урядовій програмі «Доступні ліки».

 Так, фахівцем Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за листопад 2017 року було опрацьовано інформацію від 13 аптечних закладів, проаналізовано більше 8 тисяч цін на лікарські засоби з питань дотримання вимог законодавства у сфері ціноутворення.
 Під час аналізу інформації, отриманої від аптечних закладів, було виявлено, що одним із суб’єктів господарювання, який здійснює оптову торгівлю лікарськими засобами, було реалізовано лікарські засоби за цінами, сформованими із завищеними розмірами граничних постачальницько-збутових надбавок в розмірі від 21,5 до 48,37% замість встановленої граничної постачальницько-збутової надбавки в розмірі 10 відсотків.
  Здійснюючи оптову реалізацію лікарських засобів за завищеними цінами суб’єкт господарювання порушив вимоги пп.3.п.1 постанови Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і медичні вироби» від 17.10.2008 №955 (зі змінами), та п.п.3,п.1,ч.1 ст13 ЗУ «Про ціни і ціноутворення».
 Вищевказаному суб’єкту господарювання Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області було направлено листа про приведення оптово-відпускних цін на лікарські засоби, вартість яких підлягає відшкодуванню, відповідно до вимог діючого законодавства України.
 Проведена робота спрямована на забезпечення контролю за правильністю застосування суб’єктами господарювання державних регульованих цін, запобігання випадків порушень державної дисципліни цін на лікарські засоби.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук