Головне меню

Відбулась спільна нарада з питань роботи інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдине вікно»

 13.12.2017 року представники управління фітосанітарної безпеки Головного управлінняекпввек54645 Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь спільній нараді представників Івано-Франківської митниці ДФС з представниками бізнесу та контролюючих органів області щодо аналізу можливих ризиків, які виникатимуть при митному контролі та митному оформленні товарів у разі обов’язкового застосування принципу «єдиного вікна» під час здійснення державних видів контролю.
  Під час зустрічі обговорено вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. № 364 (із змінами та доповненнями, що набирають чинності з 1 лютого 2018 року), відповідно до якої, у разі електронного декларування товарів державний контроль буде здійснюватись виключно із застосуванням інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів, за принципом «Єдиного вікна».
  Учасники наради активно обговорили проблеми при застосуванні ІС «Єдине вікно», висловили свої побажання та пропозиції щодо подальшого її функціонування.

Пошук

Вхід

Гаряча лінія

АФРИКАНСЬКА ЧУМА СВИНЕЙ