Головне меню

Про взаємодію управління захисту споживачів і територіальних підрозділів Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

 Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з метою надання практичної допомогипра3454парпарпа місцевому населенню при зверненні до територіальних підрозділів щодо порушених прав споживачів, а також для надання практичної допомоги державним інспекторам територіальних органів Держпродспоживслужби, запроваджує механізм взаємодії державних інспекторів управління захисту споживачів з державними інспекторами районних та міських управлінь (відділів).

  Даний механізм полягає в тому, що споживач безпосередньо звертається до територіального управління (відділу) ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за захистом свої порушених прав.
  Під час прийому споживачів територіальне управління (відділ), в межах наданих повноважень, надає консультації (роз’яснення) або допомогу в оформленні заяви відповідно до встановлених вимог.
  Надалі отримані звернення громадян передаються до ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.
 Отримавши звернення споживача, управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області готує та подає запит на отримання погодження Державної регуляторної служби.
 За наявності погодження державний інспектор управління захисту споживачів спільно з державними інспекторами на місцях проводять позаплановий захід державного нагляду (контролю), або ж (у разі відсутності такого погодження) повідомляють заявника про відсутність правових підстав проведення заходу державного нагляду (контролю).
 Питання взаємодії обговорено в ході роботи семінару-навчання на тему: «Актуальні питання роботи структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Проблеми, шляхи їх вирішення, напрямки вдосконалення у 2018 році», що відбувся 6 грудня 2017 року у місті Яремче.
 Результатом зазначеного вище механізму взаємодії має стати підвищення ефективності захисту прав споживачів на місцях.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4