Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Відбувся семінар-навчання з основних питань у сфері фітосанітарної безпеки

 27-29 листопада 2017 року за участю спеціалістів управління фітосанітарної безпеки1укепук Головного управління Держпродспоживслужби в області та ДУ «Івано-Франківська обласна фітосанітарна лабораторія» проведено семінар-навчання з питань особливостей здійснення фітосанітарних обстежень, фітосанітарних процедур та державного нагляду в сферах захисту, карантину рослин та насінництва.


 В ході семінару проаналізовано важливі проблемні питання у сфері здійснення фітосанітарних обстежень та фітосанітарних процедур.

 Особливу увагу було звернуто на проведення державного нагляду в сферах захисту, карантину рослин та насінництва, а також на формування єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються органом державного нагляду (контролю) під час здійснення перевірки у сфері господарської діяльності відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 03.07.2017 р. № 961.
 Учасниками заходу обговорено зміни до законів України «Про захист рослин», «Про карантин рослин» та спільного акту проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сферах карантину та захисту рослин.
 Окрім того, з метою підвищення ефективності роботи, фітосанітарним інспекторам наголосили на головних напрямках діяльності та завданнях на грудень, правилах прийому та проходження державної служби, термінах та порядку подання декларацій про доходи.
 За підсумками семінару-навчання розроблено програму вдосконалення роботи та вирішення проблемних питань управління фітосанітарної безпеки на 2018 рік.2впаукпук3вапекпк

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2