Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Про заходи щодо недопущення поширення нодулярного дерматиту ВРХ на території області

 У зв'язку із ускладненням епізоотичної ситуації у світі щодо заразного вузликового дерматиту великоївампе3453df рогатої худоби (нодулярного дерматиту), з метою недопущення занесення збудника вказаного захворювання на територію України та області зокрема, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошує, що власники тварин, керівники суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією великої рогатої худоби, її забоєм, переробкою та зберіганням продукції з них, повинні приділити особливу увагу заходам щодо профілактики та недопущення занесення, поширення заразного вузликового дерматиту великої рогатої худоби (нодулярного дерматиту).

   Довідково.
  Нодулярний дерматит великої рогатої худоби (ВРХ) (вузликова екзантема, заразний вузликовий дерматит, Dermatitis nodulares, Lumpy skin disease) – контагіозне інфекційне захворювання що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичної системи, набряками підшкірної клітковини та внутрішніх органів, утворенням шкіряних вузлів (бугрів), ураженням очей та слизових оболонок органів дихання та травлення.

Детальніше читайте :
  Нодулярний дерматит ВРХ. Рекомендації щодо профілактики та недопущення занесення

 Інструкція щодо профілактики та боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби, затверджена наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 03.04.2017 року № 71

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4