Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Калущині проведено круглий стіл з питань дотримання законодавства при роздрібній торгівлі пестицидами та агрохімікатами

  15 листопада 2017 року в м. Калуші спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління1jgrty7jytnhy Держпродспоживслужби в області та Управління Держпродспоживслужби в Калуському районі проведено круглий стіл на тему «Вимоги до провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)».
 До участі у заході було запрошено суб’єктів господарювання Долинського, Калуського, Рожнятівського районів, які займаються роздрібним продажем засобів захисту рослин, що в основному зорієнтований на індивідуальний сектор.
  В ході роботи до відома учасників було доведено вимоги чинного законодавства України, що стосуються здійснення роздрібної торгівлі засобами захисту рослин, наголошено на необхідності дотримання належних умов праці та контролю якості продукції.
 В частині дотримання вимог санітарного законодавства присутнім було роз’яснено правила, вимоги та особливості поводження продавців з пестицидами та агрохімікатами, нагадано санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів, а також проінформовано про порядок надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами чи агрохімікатами.
 Особливу увагу було звернено на вимоги до етикеток на упаковках пестицидів, а також правила провадження роздрібної торгівлі відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні».
 Після обговорення проблемних питань, підприємці висловили готовність працювати у правовому полі. Однак, вимагали перегляду методів впливу з боку держави на осіб, які здійснюють торгівлю фальсифікованими препаратами, в т.ч. на стихійних ринках.

2ghb7hytbv3nhbfhj76

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2