Головне меню

На Калущині проведено круглий стіл з питань дотримання законодавства при роздрібній торгівлі пестицидами та агрохімікатами

  15 листопада 2017 року в м. Калуші спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління1jgrty7jytnhy Держпродспоживслужби в області та Управління Держпродспоживслужби в Калуському районі проведено круглий стіл на тему «Вимоги до провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин)».
 До участі у заході було запрошено суб’єктів господарювання Долинського, Калуського, Рожнятівського районів, які займаються роздрібним продажем засобів захисту рослин, що в основному зорієнтований на індивідуальний сектор.
  В ході роботи до відома учасників було доведено вимоги чинного законодавства України, що стосуються здійснення роздрібної торгівлі засобами захисту рослин, наголошено на необхідності дотримання належних умов праці та контролю якості продукції.
 В частині дотримання вимог санітарного законодавства присутнім було роз’яснено правила, вимоги та особливості поводження продавців з пестицидами та агрохімікатами, нагадано санітарні правила транспортування, зберігання та застосування пестицидів, а також проінформовано про порядок надання першої долікарської допомоги при отруєнні пестицидами чи агрохімікатами.
 Особливу увагу було звернено на вимоги до етикеток на упаковках пестицидів, а також правила провадження роздрібної торгівлі відповідно до «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні».
 Після обговорення проблемних питань, підприємці висловили готовність працювати у правовому полі. Однак, вимагали перегляду методів впливу з боку держави на осіб, які здійснюють торгівлю фальсифікованими препаратами, в т.ч. на стихійних ринках.

2ghb7hytbv3nhbfhj76