Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Держпродспоживслужбою проведено семінар-навчання з питань догляду за посівами озимих культур

 18 жовтня 2017 року на базі приватної фірми «Ярослав і К» в с. Вовчківці Снятинського районувк56вае76в відбувся обласний семінар-навчання на тему «Осінній догляд за посівами озимих культур», організований управлінням фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.


  В заході взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Снятинської РДА, агрономи сільськогосподарських підприємств району, фітосанітарні інспектори управління фітосанітарної безпеки та студенти Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.
 В ході роботи було проаналізовано фітосанітарний стан посівів озимих культур в області, видовий склад найпоширеніших шкідників, хвороб та бур’янів, а також наголошено на особливостях захисту посівів в умовах затяжної теплої осені.
Під час практичної частини семінару учасники мали змогу оглянути окремі посіви ПФ «Ярослав і К».
  Зважаючи на проблему шкодочинності бур’янів у посівах сільськогосподарських рослин, особливу увагу було звернуто на результати осіннього внесення гербіцидів на ранніх посівах озимої пшениці. А при порівняльному обстеженні посівів озимого ріпаку, учасникам було продемонстровано ефективність застосування регуляторів росту рослин, а також наголошено, що такі обробки сприяють покращенню не лише якості посівів, але й перебігу їх перезимівлі.

222вапукпа34434333вапем4565всу44вапек4545555паа56756

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2