Головне меню

Представники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини взяли участь у Європейському дні пасічника

 13-14 жовтня у м. Яремче пройшов «Європейський день пасічника в Карпатах»,hntrvt45ghf67 що був організований Міністерством аграрної політики та продовольства України, Спілкою пасічників України, Українською аграрною конфедерацією та проектом ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» Association4U.

 Метою заходу було встановлення широкого діалогу між державою, виробниками та експортерами меду, агробізнесом, науковцями, галузевими громадськими організаціями.

 В ході роботи було проаналізовано та обговорено такі питання: запровадження європейських норм в українське законодавство, співпраця агровиробників та пасічників, актуальні напрямки розвитку українського бджільництва, протидія отруєнню бджіл.
 В рамках заходу відбулися дискусійні панелі «Європейська інтеграція», «Кооперація», «Технології»; навчальні тренінги «Переваги Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» та «Європейські вимоги до українського меду»; конференція «Українське бджільництво. Виклики сучасності»; круглий стіл на тему «Захист бджіл».
 Учасниками Дня пасічника стали президент Спілки пасічників України В.Стретович, генеральний директор Української аграрної конфедерації П.Коваль, представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, проекту ЄС, галузевих об’єднань для пасічників з країн ЄС, Туреччини, Грузії та Канади, а також пасічники з усієї України.
 В ході конференції «Українське бджільництво. Виклики сучасності» з доповіддю на тему «Європейські вимоги до продукції бджільництва» виступила Л.Шевага, начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4