Головне меню

Вимоги при імпорті (експорті) сільгосппродукції зі США та країн ЄврАзЕС опрацьовано в ході навчання-тренінгу на Івано-Франківщині

  05.10.2017 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведеноexport57547 навчання-тренінг з фітосанітарними інспекторами щодо додаткових фітосанітарних вимог при імпорті (експорті) сільськогосподарської продукції зі США та країн ЄврАзЕС.

 В ході роботи розглянуто приклади заповнення додаткових декларацій до певних видів продукції, згідно вимог рішення Ради Євразійської економічної комісії від 30.11.2016 р. № 157, зокрема при експорті садивного матеріалу та квасолі.
 До державних фітосанітарних інспекторів доведено особливості застосування на практиці вимог Євразійського економічного союзу щодо імпорту (експорту) підкарантинної сільськогосподарської продукції зі США, Російської Федерації та Республіки Білорусь.
  Окрім зазначеного, детально опрацьовано порядок визначення зон, місць та ділянок виробництва, вільних від регульованих шкідливих організмів згідно Міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 487 від 07.08.2012 « Про затвердження офіційного встановлення та/або підтримання статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів, позбавлення такого статусу, та інші умови офіційного встановлення місця виробництва або виробничої ділянки».