Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

На Прикарпатті проведено круглий стіл щодо регулювання дерев'яного пакувального матеріалу

 28 вересня 2017 року в Калуському районному управлінні Головного управління Держпродспоживслужби ввіа76укае56уке Івано-Франківській області відбувся круглий стіл на тему «Порядок застосування фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу», в якому взяли участь керівники (представники) суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності Долинського та Калуського районів Івано-Франківській області та спеціалісти відділу фітосанітарних заходів на кордоні.

 Йшлося про виконання суб’єктами господарювання вимог щодо відповідності дерев'яного пакувального матеріалу, який надходить у митниці призначення, до Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев'яного пакувального матеріалу, затверджених наказом Міністерства аграрної політики України від 22 грудня 2005 року № 731 та Міжнародного стандарту з фітосанітарних заходів № 15 «Керівні принципи регулювання дерев'яного пакувального матеріалу, що використовується у міжнародній торгівлі».
  В ході роботи до учасників заходу доведено інформацію щодо:
- виготовлення, маркування та реалізації дерев'яної пакувальної тари;
- дотримання фітосанітарних заходів щодо дерев'яного пакувального матеріалу, що значно знизить ризик інтродукціїі поширення шкідливих організмів;
- фітосанітарних вимог при повторному використанні відремонтованого або переробленого дерев'яного пакувального матеріалу.
  Окрім зазначеного, обговорено питання оптимізації роботи за принципом «Єдиного вікна» при здійсненні фітосанітарного контролю.
  З метою підвищення ефективності виконання фітосанітарних процедур, спеціалістами відділу фітосанітарних заходів на кордоні було запропоновано переглянути технічні можливості щодо об'єднання програми «1С: Підприємство-Управління карантинною інспекцією» з програмою «Єдине вікно».

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук