Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Про фітосанітарний стан посівів сільгоспкультур і плодових насаджень станом на 27 вересня 2017 року

  В другій декаді вересня спостерігалась тепла погода, а кінець декади був прохолодним. 5288бл лобшд5Відмічалось випадання невеликих та помірних опадів, подекуди з грозами та посиленням вітру.

  Середня за декаду температура повітря становила 15,2-15,4° тепла, що на 2-3º вище від норми.  Агрометеорологічні умови для завершення вегетації пізніх сільськогосподарських культур були переважно задовільні. Опади покращили умови для початкової вегетації посіяної озимини.  Однак польові роботи проводились з перервами через випадання опадів та вітряну погоду.

 Про чисельність шкідників, особливості розвитку хвороб сільськогосподарських рослин детально читайте в   ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ № 12 щодо фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських  культур і плодових насаджень у господарствах Івано-Франківської області станом на 27.09.2017 р.  в розділі :  фітосанітарний стан – інформаційні повідомлення. 

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук