Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

На Надвірнянщині скасовано карантинний режим щодо золотистої картопляної нематоди

  Головне управління Держпродспоживслужби в області повідомляє, що розпорядженням Надвірнянської районноїчвке5ку789784 державної адміністрації від 12.09.2017 р. № 261 (на підставі подання управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області від 12.09.2017 р. № 460), керуючись ст. 33 Закону України «Про карантин рослин», скасовано карантинний режим щодо золотистої картопляної нематоди на площі 0,10 га в смт. Ланчин Надвірнянського району.

Довідково.
 Золотиста картопляна нематода (лат. Globodera rostochiensis (Wollenweber) Behrens) - вузькоспеціалізований вид, який паразитує на коренях картоплі і томатів, уражує інші рослин з родини пасльонові. Основною рослиною-живителем є картопля. Також уражуються томати, баклажани, інші види та гібриди родини пасльонових. Золотиста картопляна нематода особливо значної шкоди завдає на присадибних ділянках і на полях, де картопля вирощується беззмінно або повертається на попереднє місце на другий-третій рік. Тут втрати врожаю можуть становити 30-90%. На заражених полях значно знижується товарна цінність новоутворених бульб, погіршується їх якість - зменшується вміст сухої речовини, крохмалю, білку, вітаміну С.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук