Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Про фітосанітарний стан посівів сільгоспкультур і плодових насаджень станом на 13 вересня 2017 року

  Початок першої декади вересня характеризувався теплою та сухою погодою. Агрометеорологічні умови для bur86gedhk завершення вегетації пізніх сільськогосподарських культур були переважно задовільними, однак часом ускладнювались у зв'язку з виникненням суховіїв, випаданням граду та сильних злив. Польові роботи по підготовці ґрунту під посів озимих зернових культур та для сівби озимого ріпаку часом були несприятливі через випадання сильних опадів.

  Сильні дощі, часом з грозами, місцями з градом пройшли 03-04 вересня. Середня за декаду температура повітря становила 15,3-15,6°С тепла, що на 1ºС вище норми. Максимальна температура повітря підвищувалась до 25-28ºС тепла. На поверхні ґрунту максимум становив 40-47°С тепла. У найхолодніші ночі температура повітря знижувалась до 5-8ºС тепла, на поверхні ґрунту мінімум становив 5-7ºС тепла.

 Про активність та чисельність шкідників, особливості розповсюдження та розвитку хвороб детально читайте в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ № 11 щодо фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур і плодових насаджень у господарствах Івано-Франківської області станом на 13.09.2017 р. в розділі : фітосанітарний стан – інформаційні повідомлення.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4