Головне меню

Держпродспоживслужбою проведено обласний семінар-навчання з питань організації осінніх ґрунтових розкопок

 14 вересня 2017 року на базі ТОВ «Захід-Агро МХП» Рогатинського району Головним управлінням3d4df45ser Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено обласний семінар-навчання на тему «Організація проведення осінніх ґрунтових розкопок та обстеження полів, садів та інших сільськогосподарських угідь на виявлення зараження їх шкідниками та хворобами відповідно до методичних рекомендацій».

  В заході взяли участь керівники та агрономи агрофірм Рогатинського району, фітосанітарні інспектори управління фітосанітарної безпеки.
В ході роботи особливу увагу було звернено на дотримання методик проведення ґрунтових розкопок та визначені строки подання фітосанітарними інспекторами узагальнених даних про результати проведених розкопок у закріплених районах.
  У практичній частині семінару проведено показові розкопки на полях ТОВ «Захід-Агро МХП».
 Як правило, осінні грунтові розкопки проводяться в другій половині вересня на всіх полях типової для господарства сівозміни з метою визначення рівня заселеності сільськогосподарських угідь шкідниками, складання обґрунтованого прогнозу їх розвитку, визначення обсягів захисних робіт та потреби в засобах захисту рослин в наступному році.11df465fgr22dft4rt5