Головне меню

Обережно, шахраї!

  Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській  області попереджає про непоодинокі випадки шахрайстваphoto 147375088213 з боку невідомих осіб, які представляються працівниками санстанції або фахівцями  Головного управління Держпродспоживслужби Івано – Франківській  області та проводять незаконні перевірки наявності особистих медичних книжок,  вимагаючи від підприємців  області  незаконну винагороду за непритягнення до відповідальності.

 У разі виникнення вищевказаних обставин     Головне управління Держпродспоживслужби Івано – Франківської  області просить повідомляти про такі випадки за телефоном гарячої лінії 51-13-89 та звертатись до працівників Національної поліції.

 Нагадуємо, що планові заходи зі здійснення державного нагляду (контролю) здійснюються відповідно до річних або квартальних планів та висвітлені на офіційному сайті органу державного нагляду.Планові заходи здійснюються за умови письмового повідомлення суб'єкта господарювання про проведення планового заходу не пізніш як за десять днів до дня здійснення цього заходу. Повідомлення надсилається рекомендованим листом чи телефонограмою або вручається особисто керівнику чи уповноваженій особі суб'єкта господарювання під розписку.

 Для здійснення планового або позапланового заходу орган державного нагляду (контролю) видає наказ, який має містити найменування суб'єкта господарювання, щодо якого буде здійснюватися захід, та предмет перевірки.       На підставі наказу оформляється направлення на проведення заходу, яке підписується керівником або заступником керівника органу державного нагляду (контролю) (із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові) і засвідчується печаткою. Перед початком здійснення заходу посадові особи органу державного нагляду (контролю) зобов'язані пред'явити керівнику суб'єкта господарювання або уповноваженій ним особі направлення та службове посвідчення, що засвідчує посадову особу органу державного нагляду (контролю), і надати суб'єкту господарювання копію направлення на перевірку.

  Суб'єкт господарювання має право не допускати посадових осіб органу державного нагляду (контролю) до здійснення заходу, якщо вони не пред'явили вищеперелічені документи.

 Однією з підстав для здійснення позапланових заходів є  звернення фізичних та юридичних осіб про порушення суб'єктом господарювання вимог законодавства. Позаплановий захід у цьому разі здійснюється тільки за наявності письмової згоди центрального органу виконавчої влади на його проведення або Державної регуляторної служби. Проведення позапланових заходів з інших підстав, крім  тих, що відповідають чинному законодавству, забороняється. Суб'єкт господарювання повинен ознайомитися з підставою проведення позапланового заходу з наданням йому копії відповідного документа.

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27