Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

В ході засідання ДНПК на Івано-Франківщині розглянули питання депопуляції диких кабанів

  22 серпня 2017 року відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Івано-Франківській облдержадміністрації.kaba24Окрім членів ДНПК при облдержадміністрації, голів та заступників голів ДНПК при райдержадміністраціях та виконкомах міських рад міст обласного значення, до роботи було залучено користувачів мисливських угідь області, представників управління екології та природніх ресурсів облдержадміністрації, державної екологічної інспекції в області, керівників заповідних територій та представників ЗМІ.
  Йшлося про аналіз виконання попередніх рішень ДНПК, проведення депопуляції диких кабанів і забезпечення лабораторного моніторингу африканської чуми свиней у дикій фауні на території області.

  В ході роботи було затверджено План заходів щодо регулювання чисельності дикого кабана у випадках загрози чи виникнення інфекційних хвороб в Івано-Франківській області на 2017-2018 роки, прийнято рішення проводити депопуляцію диких кабанів з послідуючим проведенням лабораторного моніторингу африканської чуми свиней у дикій фауні.
 Окрім зазначеного, було вирішено звернутися до органів влади щодо надання додаткових лімітів використання (відстрілу, відлову) мисливських тварин користувачами мисливських угідь області в сезоні полювання 2017/2018 року з метою зниження популяції диких кабанів до оптимальної чисельності. В свою чергу, користувачам мисливських угідь та керівникам заповідних територій області поставлено вимогу повідомляти Держпродспоживслужбу про всі випадки загибелі або підозру на захворювання свиней, останнім – додатково забезпечити проведення діагностичних відстрілів з метою вивчення циркуляції вірусу АЧС в дикій фауні.
 До слова, туші впольованих диких кабанів дозволено використовувати лише після отримання негативних результатів лабораторного дослідження на африканську чуму свиней, а у випадку підозри захворювання - забезпечити направлення відібраних проб до акредитованих державних лабораторій для проведення відповідних досліджень.
  Контроль за виконанням рішення покладено на Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2