Головне меню

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини обговорили питання депопуляції дикого кабана

 У середу, 16 серпня 2017 року в управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринаріїkaban45f Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулась нарада з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та обласної організації УТМР з питань зменшення чисельності дикого кабана та профілактики АЧС.
  В ході роботи було уточнено статистичну інформацію про кількість користувачів мисливських угідь в області, чисельність поголів’я дикого кабана на території мисливських угідь держлісгоспів, обласної організації УТМР і приватних користувачів, обговорено шляхи його депопуляції та причини, що перешкоджають цій роботі.
  В підсумку було розроблено проект заходів щодо зменшення чисельності дикого кабана та профілактики АЧС в дикій фауні. Проект буде детально доопрацьовано в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та обласній організації УТМР і винесено на розгляд Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.
  Чергове засідання комісії, на яке буде запрошено керівників та користувачів мисливських угідь, відбудеться найближчим часом.