Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин у серпні 2017 року

 Серпень вважається чи не найголовнішим у сільському господарстві: землекористувачам65676ак6пр45 необхідно встигнути викосити, зібрати врожай, зорати землю та засіяти її знов; а садівникам та городникам - варто подбати про збір фруктів, овочів та ягід.
   Погода серпня (з холодним ранками та щедрими росами) визначає вологозабезпеченість грунту та підготовку площ для посіву сільгоспкультур під урожай 2018 року. Температурний режим місяця очікується помірним з незначним відхиленням температури від середньорічних показників.

 

  Прогнозований температурний режим і опади у серпні створюватимуть оптимальні умови для розвитку і розповсюдження збудників хвороб та комплексу шкідників і бур’янів.
 До уваги усіх зацікавлених осіб: детально Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у серпні 2017 року читайте в розділі діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4