Головне меню

За не внесення до державного реєстру – адміністративна відповідальність

  На Івано-Франківщині державними інспекторами Головного управліннявкепвкпемукаеук5е45 Держпродспоживслужби в області виявлено факт порушення Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зокрема статті 25 «Державна реєстрація потужностей», що передбачає реєстрацію операторами ринку потужностей, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.


 При перевірці одного із туристично-відпочинкових закладів області встановлено, що підприємство не зареєстроване компетентним органом (територіальним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області) та не внесене до реєстру. Таким чином, підприємство не мало права надавати послуги з харчування людей.
 Керівника закладу попередньо було ознайомлено про необхідність державної реєстрації, однак цими попередженнями було знехтувано.
 За таке порушення головний державний інспектор Верховинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області склав протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів, що тягне за собою адміністративну відповідальність згідно статті 64 Закону.
 Протокол направлено до суду, котрий визначить міру покарання правопорушника.