Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Оновлена інформація щодо заходів реагування Держпродспоживслужби на виникнення спалаху у Верховинському районі станом на 27.07.2017 р.

  Станом на 27.07.2017р. кількість постраждалих на гостру кишкову інфекцію в л555555шщгтнгштуристично-відпочинковому комплексі «Сяйво Карпат» с. Красноїлля, Верховинського району, Івано-Франківської області складає 36 осіб, у тому числі - 30 дітей; з лікарні виписано 30 осіб, з них - 24 дитини.


  За результатами обстежень даного закладу, проведених спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, було виявлено порушення вимог санітарного законодавства та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, що ймовірно зумовили виникнення спалаху.

  Держпродспоживслужбою вжито адекватні до ситуації заходи реагування, а саме:
- винесено розпорядження про тимчасове призупинення діяльності закладу з поданням відповідної заяви до суду;
- складено протокол про правопорушення у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів та санітарного законодавства;
- направлено матеріали до ГУ Національної поліції щодо порушення кримінальної справи.
Проведення комплексу протиепідемічних заходів триває.
Ситуація перебуває на контролі Держпродспоживслужби.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4