Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин у липні 2017 року

   У кліматичному плані липень - це літній місяць із найвищим температурним режимом, ізsdter44423ty44 можливими дощами, грозами і зливами. За прогнозами, середньомісячна кількість опадів очікується дещо нижче норми, а середньомісячна температура - вище, зі значним відхиленням від норми.
  Можливі різкі перепади денної і нічної температури, що створюватимуть сприятливі умови для розвитку збудників хвороб та шкідників. Таким чином, надзвичайно важливим є систематичне обстеження посівів на предмет їх заселення та ураження шкідливими організмами, вжиття заходів щодо недопущення втрат урожаю та його якості.

  Однак, основним завданням аграріїв є збирання урожаю зернових, зернобобових культур в стислі агротехнічні строки та без втрат.
  В розділі діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану до уваги усіх зацікавлених осіб Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у липні 2017 року.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук