Головне меню

Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту сільськогосподарських рослин у липні 2017 року

   У кліматичному плані липень - це літній місяць із найвищим температурним режимом, ізsdter44423ty44 можливими дощами, грозами і зливами. За прогнозами, середньомісячна кількість опадів очікується дещо нижче норми, а середньомісячна температура - вище, зі значним відхиленням від норми.
  Можливі різкі перепади денної і нічної температури, що створюватимуть сприятливі умови для розвитку збудників хвороб та шкідників. Таким чином, надзвичайно важливим є систематичне обстеження посівів на предмет їх заселення та ураження шкідливими організмами, вжиття заходів щодо недопущення втрат урожаю та його якості.

  Однак, основним завданням аграріїв є збирання урожаю зернових, зернобобових культур в стислі агротехнічні строки та без втрат.
  В розділі діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – прогнози фітосанітарного стану до уваги усіх зацікавлених осіб Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області у липні 2017 року.