Головне меню

Держпродспоживслужба області долучилась до засідання круглого столу із представниками бізнесу

  23 червня 2017 року керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужбиaserwe2356789 в Івано-Франківській області та Управління Держпродспоживслужби в м. Івано-Франківську взяли участь у засіданні круглого столу на тему «Правові засади взаємовідносин підприємців з представниками органів державного нагляду і контролю».


  Захід було організовано за спільної ініціативи Івано-Франківської Коаліції малого та середнього підприємства та Сектору Державної регуляторної служби в Івано-Франківській області, при підтримці Департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури Івано-Франківської ОДА; запрошувались члени Ради підприємців при міському голові м. Івано-Франківська та Ради підприємців при Івано-Франківській ОДА, а також члени бізнес-асоціацій Прикарпаття.
 В ході роботи обговорено стан розвитку інституцій підтримки малого та середнього бізнесу в області, дії підприємців під час проведення перевірки представниками органів державного нагляду і контролю тощо.