Головне меню

На Івано-Франківщині приймали колег з Держпродспоживслужби Хмельниччини

  Сьогодні, 22 червня 2017 року в Головному управлінні Держпродспоживслужби 1 ddfdf32Івано-Франківщини відбулась зустріч із робочою групою спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області. Метою заходу став обмін досвідом між двома обласними структурами.

  В ході зустрічі обговорено основні напрямки роботи, проблемні питання, що виникають в діяльності служби, напрацювання шляхів та методів їх вирішення в сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії, фітосанітарної безпеки, держсанепіднагляду, захисту споживачів; не залишилась поза увагою робота бухгалтерської служби та служби управління персоналом.


  Для більш предметного вивчення колегам вручено підбірку роздаткових методично-роз’яснювальних матеріалів, брошур, пам’яток, що розроблені спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.
  Окрім роботи та обміну досвідом за напрямками, гості з Хмельниччини мали змогу ознайомитись із особливостями діяльності лабораторно-діагностичної служби на базі Івано-Франківської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія».
  До слова, це перші відвідини Івано-Франківщини «колегами по цеху» з моменту створення Держпродспоживслужби.
Зустріч пройшла в товариській атмосфері, було прийнято рішення про подальшу співпрацю.dosvid1dosvid2dosvid3