Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Про фітосанітарний стан посівів сільськогосподарських культур і плодових насаджень в господарствах області на 15 червня 2017 року

  В першій декаді червня переважала тепла, із середньодобовими температурами вищими заsdfsd23dwf норму погода. Локально по області відмічались зливові дощі слабкої та помірної інтенсивності, місцями - сильні та дуже сильні опади, які часом супроводжувались грозами та градом. В останні два дні декади по області спостерігалась тепла, малохмарна погода, без опадів.
  Середня декадна температура повітря становила 16,0-17,1° тепла, що на 1-2° вище від норми. Максимальна температура повітря підвищувалась до 27-28º тепла. У найхолодніші ночі температура повітря знижувалась до 6-9ºтепла, на поверхні ґрунту мінімум становив 5-7º тепла. Середня декадна температура ґрунту на глибині 10 см становила 18-20° тепла.
 Агрометеорологічні умови були сприятливими для росту і розвитку озимих та ранніх ярих культур. Умови для проведення польових робіт були місцями несприятливі через випадання опадів та перезволожений ґрунт.

 Про особливості розповсюдження та розвитку хвороб, активність та чисельність шкідників читайте в ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПОВІДОМЛЕННІ № 05 щодо фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур і плодових насаджень у господарствах Івано-Франківської області станом на 15.06.2017 р. в розділі : діяльність управління – фітосанітарна безпека – фітосанітарний стан – інформаційні повідомлення

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук