Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Як не купити підроблене насіння чи садивний матеріал

  Наближаються терміни літнього посіву насінників багаторічних трав, посіву озимихzberigannya-nasinnya культур під урожай 2018 року та осінньої посадки плодово – ягідних культур і , відповідно, постає питання придбання якісного насіння, садивного матеріалу кращих сортів.
  У справі вибору сорту чи гібриду з Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні найкраще скористатися порадами та рекомендаціями фахівців Івано-Франківської філії Українського інституту експертизи сортів рослин.
 Разом з тим, наявність підробок і контрафакту у сфері насінництва створює при купівлі насіння ризики для сільського господарства і економіки в цілому, включаючи шкоду довкіллю та продовольчому ланцюгу. На думку експертів « сірий » ринок насіння, принаймі вітчизняних сортів, в Україні становить 30 % . Основні незаконні практики з якими стикаються виробники насіння - це підробки, незаконне використання назв сортів, торгівельних марок і багато іншого.
  Щоб уберегтися від підробок необхідно звертати увагу на такі чинники :
1. Вартість. Звичайно, ціна не може бути основним критерієм якості, але принаймні враховувати, що справжнє виробництво недешевий процес і кожний продукт має рекомендовані ціни.
2. Місце самої купівлі. Ніколи не зайвим буде педантично поспілкуватися з продавцем та запросити в нього додаткову інформацію щодо товару та переконатися в його автентичності.
3. Якість та упаковка. Фірмові речі завжди укладають в якісну упаковку з логотипом фірми. Зовнішній вигляд та якісні показники повинні підтверджуватися сертифікатом на насіння/садивний матеріал. Сертифікати видаються на кожну партію насіння.
4. Секретні пастки виробника для підробників — маркування, нанесення спеціальних голограм, магнітних смуг на тару із засобами захисту.
5. Сайти виробників/постачальників. Як правило, вони публікують власну лінійку товарів, особливості власного маркування, додаткових захисних елементів, повідомляють про мережу офіційних дистриб'юторів.
6.Реалізація насіння/садивного матеріалу компаніями проводиться самими виробниками та/або компаніями з іноземними інвестиціями через мережу дистриб'юторів. Єдина можливість уберегти свої поля від насіння невідомого походження — співпрацювати винятково тільки з офіційними дистриб'юторами насіннєвих компаній.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук