Головне меню

На Прикарпатті пройшов семінар для операторів ринку харчових продуктів за підтримки міжнародного проекту ЄС «SWECO»

   13 червня 2017 року в м. Івано-Франківську для операторів ринку харчових продуктів Прикарпаття та Буковиниrewe444sdfsdfsd в рамках Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» відбувся семінар-навчання на тему: «Нове законодавство. Офіційний контроль операторів ринку. Права та обов’язки компетентного органу та операторів ринку. Практичні аспекти НАССР». Навчання проведено за підтримки міжнародного проекту Європейського союзу «SWECO».


   У його роботі взяли участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, департаменту агропромислового розвитку ОДА, експерти проекту «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» та більше 70 представників харчового бізнесу.
  Присутнім роз’яснено окремі положення нового харчового законодавства, ознайомлено із новим підходом до системи контролю за безпечністю харчових продуктів на основі оцінки ризиків, з принципами категоризації підприємств.
  Звернено увагу на дотримання операторами ринку харчових продуктів вимог харчового законодавства та на передбачувану відповідальність їх за порушення, зокрема на забезпечення належної виробничої практики, дотримання гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами, забезпечення простежуваності по харчовому ланцюгу, запровадження процедур заснованих на принципах системи HACCP.

уі687899роен