Головне меню

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить

Проведено «круглий стіл» з представниками великих сільськогосподарських підприємств щодо використання пестицидів та агрохімікатів

  В Івано – Франківській облдержадміністрації 31.05.2017р. проведено засідання «круглого столу»d37e83e26c5b6cabff972f971e91ecc9 6da78999eee6ac47bd9219fd6fcdb7ae з питань виконання вимог законодавства під час застосування сільськогосподарськими підприємствами пестицидів та агрохімікатів під головуванням першого заступника Голови ОДА.
  В нараді взяли участь спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області, голова постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА, представники агрохолдингів та найбільших сільгоспвиробників області, начальники управлінь і відділів агропромислового розвитку районів.


 Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області довели до присутніх вичерпну інформацію щодо дотримання санітарного законодавства при проведенні обробітку сільськогосподарських земель, рекомендації щодо транспортування та зберігання отрутохімікатів, взаємодії з органами місцевого самоврядування, орендодавцями, проведення роз’яснювальної роботи та попереднього інформування мешканців сіл про запланований обробіток угідь тощо. Окремо було обговорено інциденти з нанесенням шкоди довкіллю під час обробітку земель, які мали місце в області.
  На засіданні «круглого столу» досягнуто домовленості з керівниками агрохолдингів Прикарпаття про те, що вони не використовуватимуть авіаоприскування засобами захисту рослин, організують для засобів масової інформації прес-тур на одне з виробництв для демонстрації процесу обробітку сільськогосподарських угідь, а також усі сторони будуть дотримуватися чинного законодавства та регламентів застосування засобів захисту рослин, покращать інформаційне забезпечення.

Гарячі новини

0304 n13 covid 19Враховуючи, що переважна частина працівників Держпродспоживслужби продовжує виконання своїх функцій безпосередньо на основних робочих місцях, з метою запобігання виникненню та розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) закликаємо дотримуватися наступних додаткових до рекомендованих ВООЗ гігієнічних процедур під час перебування в установі:

1. Перед початком роботи помити руки з милом, висушити та обробити антисептиком для рук.

2. Дотримуватися безпечної відстані при спілкуванні, проведенні нарад, засідань, груповій роботі.

3. В кінці робочого дня проводити протирання поверхонь комп'ютера (клавіатура, "мишка").

4. Щоразу після користування дезінфікувати слухавку стаціонарного телефону, задіяні кнопки копіювальних та інших технічних пристроїв загального користування.

5. Ретельно слідкувати за утриманням в чистоті мобільних телефонів, а у разі необхідності передачі його третій особі забезпечити до та після використання його обробку антисептичною серветкою.

6. Звернути увагу на щільність розміщення працівників в кабінетах, за можливості тимчасово перерозподілити робочі місця.

7. Проводити провітрювання приміщень не рідше одного разу на годину, за можливості утримувати вікна частково відкритими.

8. Обов'язково залишати робоче місце на час обідньої перерви для проведення довготривалого провітрювання приміщення

Гаряча лінія

Вхід

Пошук

Календар

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4